Weltenburger Kloster

Weltenburger Kloster

Weltenburg, nejstarší klášter Bavorska, je považován za misionářské centrum tohoto regionu.

První zmínky ohledně vaření piva v klášteře Weltenburg se nacházejí v kronice Weltenburgu, kde je poznamenáno, že roku 1035 zemřel mistr pivovaru. Dalším věrohodným pramenem je protokolní záznam v 900 let starém dokumentu "Libellus Traditionum" z doby přibližně kolem roku 1050.

Po dalším uspěchaném tisíciletí se zde stále vaří pivo. Díky striktnímu dodržení bavorského výrobního tajemství z roku 1516, dochází k předávání ušlechtilých postupů výroby po generace.

Hefe-Weißbier Dunkel

Vařeno podle staré bavorské tradice, s hustou ovocnou a vyváženou chutí vybízí k následnému vypití.

Alk. 5.4% obj
 

Barock Dunkle
Barock Dunkle

Hefe-Weißbier Hell

Vařeno podle staré bavorské tradice, toto vynikající pšeničné pivo je obzvláště překvapivé skrze jeho nápadně ovocnou vůni, zejména pak díky nádechu banánové chuti. Díky tomuto nevšednímu aorma vybízí k ochutnání.

Alk. 5.4% obj

Hefe-Weißbier Alkoholfrei

Lehké a povzbuzující, vydatné a aromatické i přesto, že zde alkohol chybí. Poskytuje příjemné osvěžení a má nízký obsah kalorií. Zdravé a bohaté na vitamíny, žízeň zažene jak sportovcům, tak i řidičům.

 

Barock Dunkle

Allegiant is a business WordPress theme geared towards online businesses and agencies.

This theme is focused towards providing a complete showcase of your portfolio, sporting a full-page design that will surely wow your visitors.

Flickr Images
Recent Posts